optyk Sieradz, Okulary progresywne

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 827 44 77
Okulary progresywne
Szkła progresywne - to idealne widzenie na każdą odległość, bez potrzeby ciągłej zmiany okularów. Szeroki wachlarz produktów pozwala na dopasowanie okularów progresywnych nawet dla najbardziej wymagających klientów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń pomiarowych ( Visio Office ) i technologii EyeCode można stworzyć soczewkę okularową "na miarę". Ten rodzaj szkieł progresywnych wykorzystuje pomiary 3D (oko-soczewka-oprawa) by zapewnić jeszcze lepszy komfort widzenia.
Soczewki progresywne dostępne są w wersji bezbarwnej, fotochromowej lub barwionej, dzięki czemu możesz nosić progresywne okulary przeciwsłoneczne.
Soczewki progresywne Hoya :
-MyStyle to indywidualne soczewki o podwójnej powierzchni progresywnej. Są to pierwsze szkła progresywne, które w procesie projektowania i kalkulacji uwzględniają wartości korekcyjne oddzielnie dla każdego oka, zapewniając binokularną konstrukcję soczewek. Opatentowana Technologia Harmonizacji Binokularnej (Binocular Harmonization Technology), zapewnia odpowiednią korekcję we wszystkich punktach soczewki, zgodnie z potrzebami każdego oka.
-Hoyalux ID Myself to soczewki progresywne najnowszej generalcji. Produkt ten łączy pionierskie technologie projektowania i innowacje oparte na opiniach naszych klientów. Dzięki zoptymalizowaniu pól widzenia, soczewki Hoyalux ID Myself oferują doskonałą jakość obrazu w trakcie korzystania z urządzeń cyfrowych oraz podczas aktywności na świeżym powietrzu.
-Life Style to soczewki progresywne o podwójnej powierzchni progresywnej. Dzięki zastosowaniu technologii Double Surface Design następuje naturalne przejście od obszarów bliży przez obszary pośrednie aż do obszarów dalekiego widzenia. W razie potrzeby soczewki Life Style mogą ulegać personalizacji tak aby jak najlepiej sprostać potrzebom wzrokowym pacentów.
-Balansis to kompleksowe rozwiązanie do szybko zmieniającego się środowiska. Soczewki progresywne Balansis zostały wyposażone w technologie Hoya Vision, która gwarantuje wyraźniejsze widzenie na małe odległości dzięki mniejszej ilości ruchów oka
-Daynamic to soczewki progresywne które stanowią nieocenieone wsparcie dla wzroku w współczesnym świecie. Dynamic to najbardziej przystępna cenowo propozycja marki Hoya
Portfolio produktów Zeiss:
-SmartLife Pure to soczewki progresywne, które zostały zaprojektowany z myślą o prezbiopach prowadzących mobilny tryb życia.
-SmartLife Plus to linia soczewek progresywych wykorzystująca technologię FrameFit+ dzięki której, można indywidualnie dostosować strefę progresji w zależności od wybranej oprawki. Ponadto, soczewki uwzględniają odległość i kąt patrzenia oka zapewniając komfort użytkowania zwłaszcza w bliży (urządzenia mobline).
-SmartLife Superb to soczewki progresywne, które zapewniają ostre widzenie przez cały dzień, w ciągłym ruchu przy jednoczesnym korzystaniu z urządzeń mobilnych. Najnowsza technologia Luminance Design uwzględnia zmianę wielkości źrenicy zależną od oświetlenia i wieku użytkowanika.
-SmartLife Individual to bardziej spersonalizowana podstawowej wersji SmartLife. Soczewki Indiwidual uwzględniają potrzebę przemieszczania się przy nieprzerwanym korzystaniu z urządzeń mobilnych. Zastosowanie odpowiednich technologii pozwala na stabilne widzenie w obszarach peryferyjnych i lepszą orientację w przestrzeni, dzięki czemu czemu przy częstych zmianach pozycji głowy i oka nie następuje rozmycie obrazu.
Salony Oko i Okulary wyposażone są w innowacyjną platformę ZEISS VISUFIT do wideocentracji. 9 kamer zapewnia super precyzyjny pomiar 3D w jedynm ujęciu! Szybko, prosto i dokładnie- tak jak lubimy. Dzięki temu, nasi klienci dostają okulary idelnie dopasowane do ich wymagań wzrokowych.
TEST OKULARÓW PROGRESYWNYCH
Badanie wzroku pod kątem doboru szkieł progresywnych jest w naszych salonach bezpłatne. Optometrysta podczas badania dopasowuje konkretną konstrukcję szkieł tak, by jak najlepiej sprostać oczekiwaniom wzrokowym pacjenta. Zanim zdecydujecie się Państwo zakup, możecie sprawdzić jak patrzy się przez okulary progresywne.
Nie słuchaj opinii innych – przekonaj się sam
Zobacz również:
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2023 Salon Optyczny OKO I OKULARY ◊ odwiedzin: 163401 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium