optyk Sieradz, Okulary do pracy biurowej

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 827 44 77
Okulary do pracy biurowej
Szkła do pracy w bliży i odległościach pośrednich
Ponad 90% osób w wieku 18-65 lat to użytkownicy wielu urządzeń cyfrowych. Oznacza to, że naprzemiennie oglądają telewizję, pracują na komputerze praz korzystają z telefonu komórkowego. Spędzamy coraz więcej czasu patrząc w ekrany i nieustannie zmieniamy jedno urządzenie na kolejne.
Używamy smartfona na nowej, bliższej odległości, średnio na 33 cm, w porównaniu, średnia odległość czytania wynosi 40 cm. To pokazuje, że nasze zachowanie zmienia się i nasze oczy muszą pracować intensywniej i bardziej dynamicznie.
Konsumenci narzekają na wysiłek związany z czytaniem małych znaków oraz wrażliwość oczu na jasne światło ekranów. Nasze życie w cyfrowej rzeczywistości wśród wielu ekranów jest szczególnie wymagające dla naszych oczu.
Salony Oko i Okulary wyposażone są w innowacyjną platformę ZEISS VISUFIT do wideocentracji. 9 kamer zapewnia super precyzyjny pomiar 3D w jedynm ujęciu! Szybko, prosto i dokładnie- tak jak lubimy. Dzięki temu, nasi klienci dostają okulary idelnie dopasowane do ich wymagań wzrokowych.
Zobacz również:
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2023 Salon Optyczny OKO I OKULARY ◊ odwiedzin: 163400 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium