optyk Sieradz, Home

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 827 44 77
Home
Poznaj Eyezen
Nowe Szkła okularowe dla użytkowników urządzeń cyfrowych!!!
Światło niebieskofioletowe:
Każdy ekran emituje światło niebieskofioletowe, które jest szkodliwe dla wzroku. Wpływa na przemęczenie oczu, ich przedwczesne starzenie i zwiększa ryzyko chorób wzroku. Szkła Eyezen™ nie przepuszczają szkodliwego światła niebieskofioletowego, dzięki czemu Twoje oczy są w pełni bezpieczne. Jednocześnie nie blokują światła niebieskoturkusowego, które jest niezbędne dla prawidłowego przebiegu cyklu życiowego i dobrego samopoczucia.
Czytanie z bliska na ekranach różnej wielkości:
Kiedy zmieniamy urządzenia cyfrowe, inna odległość widzenia i zmiana wielkości wyświetlanych znaków wymaga od oczu odpowiedniego dostosowania - tzw. akomodacji. Szczególnie wymagające dla wzroku jest czytanie tekstów z bliska, zwłaszcza na małych ekranach. Oczy szybko się męczą i pojawiają się problemy z ostrością widzenia. Dzięki szkłom Eyezen™ każdy tekst na ekranie, nawet bardzo małym, będziesz widzieć wyraźnie.
LIGHT SCAN™: skuteczna ochrona przed szkodliwym światłem
Niebieskofioletowe światło, charakterystyczne dla cyfrowych urządzeń, jest szkodliwe dla oczu. Pozornie niezauważalne przy jasnym świetle, emitowane jest jednak przez cały czas.
Unikalna technologia filtrowania światła Light ScanTM, wykorzystana już w powłoce antyrefleksyjnej Crizal® Prevencia®, selektywnie filtruje uciążliwe i szkodliwe światło niebieskofioletowe, emitowane przez ekrany urządzeń cyfrowych. Jednocześnie przepuszcza niezbędne do prawidłowego funkcjonowania światło widzialne – niebieskoturkusowe.
Technologia Light Scan™ zapewnia użytkownikowi:
lepszy kontrast widzenia
redukcję odblasków
ochronę przed przedwczesnym starzeniem się oczu
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2019 Salon Optyczny OKO I OKULARY ◊ odwiedzin: 103223 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium