optyk Sieradz, Firma

Pabianice| Łask| Zduńska Wola| Sieradz
tel 43 827 44 77
Firma
Zakład Optyczny "OKO I OKULARY" to firma istniejąca od 1987 roku. Już trzecie pokolenie klientów "powierza" nam swój wzrok, a to dla nas największa nagroda i dowód, że nasze motto - "OKO I OKULARY... i widzisz lepiej" nie jest tylko pustobrzmiącym sloganem. Chcielibyśmy, aby okulary zakupione w naszych salonach były czymś więcej niż tylko pomocą wzrokową.
Nasz zgrany zespół tworzą - optometryści, optycy i asystenci sprzedaży- którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności poprzez uczestnistwo w szkoleniach, warsztatach i wydażeniach branżowych.
Jako jedyna firma w regionie otrzymaliśmy tytuł ACUVUE CENTRE OF EXCELLENCE od firmy Johnson & Johnson - producenta doskonałych soczewek kontaktowych oraz dyplom "SPECJALISTA VARILUX", przyznawany co roku przez czołowego producenta soczewek okularowych firmę ESSILOR - twórcę soczewek kontaktowych VARILUX (otrzymujemy to wyróżnienie nieprzerwanie od 1997 roku). Zostaliśmy również odznaczeni przez firmę COOPER VISION tytułem "Lider kontaktologii", który potwierdza nasze umiejętności w doborze soczewek kontaktowych.
Poleć naszą stronę znajomemu:
wyślij
© 2020 Salon Optyczny OKO I OKULARY ◊ odwiedzin: 113251 ◊ użytkowników online: 1 ◊ coded by Nethium